Löparträning med Frida på Villa Baro 7-8/3-25
Frida hittade sin passion, löpningen, senare i livet, har den numera som livsstil och beskriver den som ett verktyg i vardagen för att få energi och till att samla på upplevelser.
Frida kommer ta oss med på en rad pass och även dela med sig av inspiration och tips genom en föreläsning. Boka in dig under ett dygn med träningsglädje i fokus och med syfte att få en bättre känsla i löpningen oavsett mål. Deltagarna kommer få med sig verktyg som passar den egna nivån – snabbare, skönare, längre – alla löpare, nybörjare som vana, är välkomna.
Pris för deltagare: 2595kr för del i dubbelrum (500 kr enkelrumstillägg) inkl 3-rätters middag, ett glas bubbel, frukost, logi, fika/mellis, 4 träningspass, föreläsning, goodiebag, tillgång till relaxen under vistelsen samt en valfri av Fridas böcker.
Välkommen med din bokning vi mejl inf0@villabaro.se eller telefon 0120-844 40
07mar
08mar
Kontaktinformation
Västantorpsvägen
Åtvidaberg
Kontaktperson: Sabina Lundgren
Telefon: 76-6660144
Arrangör: 556750-2579
E-post: info@villabaro.se
Hemsida: villabaro.se
Senaste omdöme från resenärer:
Se alla omdömen
© Tripadvisor 2025
"{{::review.title}}"
{{::review.published_date | date:format:longDate}}"{{::review.text}}" Läs mer
Omdömet skrivet av: {{::review.user.username}} Skriv ett omdöme