🌸 Fira Mors dag med allsång i Folkparken!
Varmt välkomna till en fartfylld och glädjesprudlande allsångsshow med Allsångsproffsen på självaste Mors dag – söndagen den 25 maj i Åtvidabergs Folkpark!
🎤 Allsångsproffsen har över 20 års erfarenhet, har stått på scen med artister som Darin, Kikki Danielsson, Sanna Nielsen och Danny – och nu kommer de till Åtvidaberg för att bjuda upp till sång, skratt och dans i en timme fylld av glädje!
🎶 Det blir en minnesvärd stund där publiken är i fokus – och målet är att alla ska gå hem med ett stort leende på läpparna!
☕ Fikaförsäljning finns på plats, i samarbete med Åtvidabergs bandyklubb – så kom gärna lite tidigare eller stanna kvar en stund efter showen och njut av en kopp kaffe i den lummiga parken.
🧡 Ett samarbete mellan Kultur och fritid, Träffpunkt 65+ och Åtvidabergs bandyklubb.
25maj
14:00 - 15:00
Kontaktinformation
Vasavägen 29
Åtvidaberg
Kontaktperson: Maria Gullqvist
Telefon: 120-83000
Arrangör: Åtvidabergs kommun
E-post: maria.k.gullqvist@atvidaber...
Hemsida: https://www.visitatvidaberg...

Senaste omdöme från resenärer:
{{::review.published_date | date:format:longDate}}
Se alla omdömen
"{{::review.title}}"
"{{::review.text}}" Läs mer
Omdömet skrivet av: {{::review.user.username}} Skriv ett omdöme